SOL- Ostrvske-Lisice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SOL- Ostrvske-Lisice

SOL
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 PRAVILA I SAVETI

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
JUSLA
Admin
JUSLA


Broj poruka : 2
Datum upisa : 31.01.2010
Godina : 50
Lokacija : Beograd

PRAVILA I SAVETI Empty
PočaljiNaslov: PRAVILA I SAVETI   PRAVILA I SAVETI EmptyNed Jan 31, 2010 6:31 pm

e sad... pristupamo renesansi saveza!!! do sad je bilo kako je bilo, a od sada ce biti isto tako kao sto je bilo Very Happy!!! (otrcana fraza da svaku ozbiljnu temu moras poceti salom) Very Happy:D!!! ono sto nisu predlozi su:
1. prva stvar je ko ima brata druga, sestru, zenu i vuce ga nostalgija za savezom u kome su oni, neka ide odmah i srecan mu put!!!
2. mi smo tu koji smo, da bi olaksali sebi razvoj od sada pa nadalje nijedna kolonija NE SME da se izgradi po svojoj volji, nego planski, tako sto se upita neko od vodja (LULA, DEKIBLAG, DRALE, JA)!!! tako se dodje do nasih ostrva gde mozemo da pravimo taktiku
3. stavljeno je potrebno ulaganje u rudnike na stranicu saveza... to se u duzem vremenskom roku treba ispostovati, naravno ne moze odjednom... dalje razjasnjavanje je bezpotrebno, svima je jasno sta rudnici znace!!!
4. za igrace koji imaju manji broj bodova, do 10000, izbegavajte borbe, nemate koristi, kad vidite napad sklanjajte resurse, sklanjajte vojsku, kad ulete 3 puta u prazan grad 4. put ce se zapitati da li vredi uopste da krenu
5. vojsku pravite, ali je drzite u jednom gradu, ne razbacanu, a resurse iz ostalih gradova sklanjajte u taj najjaci
6. ja sam sad general kao sto imate prilike da vidite, videcu svakoga koliko ima generala(vojske), a u zavisnosti od broja bodova cu sastaviti listu koliko vojske mora da se poseduje...
7. pomoc!!! vec sam spomenuo za igrace koji su u razvoju da je bolje POBECI, ali desi se da se borbe odvijaju, u nekim od mojih gradova i po 20 rundi, a ja ucestvujem sam!!! to vise nece moci, svako ko je online u trenutku nekog napada bitrebao da posalje ono sto poseduje od vojske... borba traje 8h, a niko ne moze da stigne? mislim da to bas nije realno Smile
8. zahtevi ljudi za pomoc kada krene neki napad bi trebalo da idu preko mene (jer, jos jednom cu ponoviti, ne moze igrac sa 1234 boda da vice treba mi pomoc za 5 min me napadaju, a gotovo je za 8 minuta), da bi neko stigao da pomogne, jasno je... dizemo zidove, duze ce trajati pocetna faza borbe, a i valjalo bi da svaki grad ima makar po jedan brod jer im tako treba mnogo vise vremena da udju u grad, ali to cemo kasnije razviti
9.Sva pomoc oko taktike za borbu(a postoji verujte mi, velika taktika, nije samo poslati jedinice) moze da se trazi od mene... resurse razmenjujte... na obostranu korist i gledajte da napredujete... da bi u kasnijoj fazi imali 20 igraca preko 100 000 bodova i onda mozemo da se igramo malo Wink
10.jos jedna stvar!!! svako vece odsustvo mora da se prijavi(idem da jasem konja ili da konj jase mene, svejedno, na 7-10 dana npr.) to je ok... ne moram ja znati tacan razlog, nije bitan, ali kazite NECU BITI TU!!! to sve zato da bi se izbacili neaktivni igraci i stavili svezi koji bi igrali
11. OCEKUJEM OD SVAKOG CLANA SAVEZA DA MI POSALJE PORUKU DA JE PROCITAO OVO I AKO TREBA PONOVICU JOS 22343235345 PUTA DOK SE I POSLEDNJI AKTIVNI IGRAC NE JAVI


HVALA NA RAZUMEVANJU
Nazad na vrh Ići dole
http://sol-ostrvske-lisice.serbianforum.info
Gost
Gost




PRAVILA I SAVETI Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I SAVETI   PRAVILA I SAVETI EmptyNed Jan 31, 2010 8:28 pm

Procitao , Pravila su skroz OK.


Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




PRAVILA I SAVETI Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I SAVETI   PRAVILA I SAVETI EmptySre Feb 17, 2010 12:39 am

prochitao pravila
Nazad na vrh Ići dole
luka96




Broj poruka : 1
Datum upisa : 27.04.2010
Godina : 27
Lokacija : Jagodina

PRAVILA I SAVETI Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I SAVETI   PRAVILA I SAVETI EmptySre Apr 28, 2010 11:11 pm

Exclamation PROČITANO Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
markovr




Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.02.2010
Godina : 36
Lokacija : Vranje

PRAVILA I SAVETI Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I SAVETI   PRAVILA I SAVETI EmptyPon Maj 10, 2010 1:49 pm

procitao
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




PRAVILA I SAVETI Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I SAVETI   PRAVILA I SAVETI EmptyNed Avg 01, 2010 10:23 pm

procitano..nego mi bas nije jasno ovo svako vece mora da se javi odsustvo.. lupam sad ono krenem u grad uvece i udjem na brzaka napisem odo u grad i to..na to mislis?? Smile jbg plawusa Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




PRAVILA I SAVETI Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I SAVETI   PRAVILA I SAVETI EmptySre Avg 04, 2010 6:52 pm

hahaha... misli se palvušo draga na svako VEĆE odsustvo!!!! ne svako veče odsustvo :DDD
sad sam se slatko nasmejao
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




PRAVILA I SAVETI Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I SAVETI   PRAVILA I SAVETI EmptyPet Avg 06, 2010 12:02 am

ahahahahahhahhahahahaah lol jooj ja kazem da sam ja prsla s mozgom..izgubljen slucaj i plus plavusa Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRAVILA I SAVETI Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I SAVETI   PRAVILA I SAVETI Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PRAVILA I SAVETI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SOL- Ostrvske-Lisice :: SOL_pravila i saveti :: SOL_pravila i saveti-
Skoči na: