SOL- Ostrvske-Lisice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SOL- Ostrvske-Lisice

SOL
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyČet Feb 11, 2010 7:49 pm

06-10
10-14
14-18
18-22
22-02
02-06?????????
odgovorite, moze i vise odgovora, a moze i citav dan ko nema obaveza Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: odgovor na anketu   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyČet Feb 11, 2010 7:57 pm

14-18
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyČet Feb 11, 2010 8:02 pm

Na ovo pitanje imam dva odgovora: 1)Kada idem posle podne u skolu onda najvise igram od 08-14h
.2)Kada idem pre podne onda od 03-22h.
Ali u principu najaktivniji sam od 09-23h
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyČet Feb 11, 2010 8:12 pm

od 22 do 02 ali kad ne radim tu sam ceo dan....Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyČet Feb 11, 2010 9:22 pm

Pa uglavnom od 14 do 19. :-)
Nazad na vrh Ići dole
MamulaIsland

MamulaIsland


Broj poruka : 1
Datum upisa : 31.01.2010
Godina : 39
Lokacija : Novi Sad

anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyČet Feb 11, 2010 9:40 pm

10-14 i 22-02
Nazad na vrh Ići dole
belac




Broj poruka : 1
Datum upisa : 31.01.2010

anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyČet Feb 11, 2010 10:29 pm

od 7 do 3 sam za kompom i u vecerenjim satim
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyČet Feb 11, 2010 10:41 pm

Uglavnom najvise vremena provodim uvece, posle 20 casova.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyČet Feb 11, 2010 10:56 pm

Moze od 6-10 ili 14-18
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyPet Feb 12, 2010 12:44 am

22-02
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyPet Feb 12, 2010 2:37 am

Ових дана док не радим доста слободног времена проводим у игрици а највише ми одговара од 22-02!Пошто у току дана скокнем негде непланирано па тада нисам доступан овде!
Nazad na vrh Ići dole
Lula

Lula


Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.02.2010
Godina : 57

anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyPet Feb 12, 2010 2:40 am

Specijalan slučaj Smile

posle ponoći do 5-6 ujutru
Nazad na vrh Ići dole
Donna con te

Donna con te


Broj poruka : 1
Datum upisa : 01.02.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyPet Feb 12, 2010 11:49 am

od 8-16h radnim danima, a vikendom mogu i uvece.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyPet Feb 12, 2010 1:32 pm

od 18-22
Nazad na vrh Ići dole
stolic77




Broj poruka : 1
Datum upisa : 09.02.2010
Godina : 46
Lokacija : beograd, dorcol

anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptySub Feb 13, 2010 7:24 am

Ja pokusavam da ''ukradem'' svaki min. kada mi dozvoljavaju posao i deca i kada nisam preko... U principu nemam definisan odgovor ali eto, da ispostujem i da se javim... POZZZ....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptySre Feb 17, 2010 10:06 pm

ja sam nov i to, ali ako mogu pomoci u ratu tu asm svaki dan posle 20h do 24h... e sad zavisi od shkole, kad idem pre podne mogu da budem za kompom od 14h do 17h i od 19h do 24h. a posle podne od 08h do 12h i od 20 do 24h.... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyUto Feb 23, 2010 1:02 pm

od 18 do 22
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyUto Mar 09, 2010 10:59 am

pa zavisi kad...ja sam ujutru od 8-10 ili popodne od 17-19 ili 20.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje EmptyNed Avg 01, 2010 10:32 pm

ne znam sta da ti kazem,ja nekad budem po ceo dan online nekad udjem samo na kratko..nikad ne znam tacno koje mi vreme najvise odgovara..ali cesto sam tu..sad posto sam zavrsila skolu stvarno cesto mogu biti ovde,ali opet nekad se desi odem na kupanje,odem bilo gde ujutru i ne dodjem kutji do uvece zato ja netju motji da ti kazem tacno vreme Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty
PočaljiNaslov: Re: anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje   anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
anketa za period dana u kojem najvise provedete vremena pred kompom i kada vam najvise odgovara da se ratuje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SOL- Ostrvske-Lisice :: SOL_pravila i saveti :: SOL_pravila i saveti-
Skoči na: